La Biosthetique Volumising Spray 100ml – Sprej za volumen kose

La Biosthetique Volumising Spray 100ml – Sprej za volumen kose

2.640,00 RSD

Na zalihama

Kupovinom osvajate 110 bodova! (Loyalty Club)
Procenjeno vreme isporuke: 14.01.2025.
besplatna postarina logo

BESPLATNA
POŠTARINA

preko 5.000,00 RSD

Aponi pokloni

BESPLATNI
UZORCI

uz svaku kupovinu

Kartica logo

NA RATE
BEZ KAMATE

na 12 rata

LOYALTY
CLUB

Popust od 5%

Opis proizvoda

Sprej bez aerosola sa UV zaštitom daje nadogradivi volumen, držanje i fleksibilno učvršćivanje.

Više volite sprej nego penu Onda je Volumising Spray bez aerosola pravi proizvod za vašu frizuru punu volumena! Lako se nanosi a kombinuje negu sa učvršćivanjem, što je posebno korisno za tanku i osetljivu kosu. Frizura će dobiti fleksibilno držanje bez osećaja ukrućenost i Katjonski skrob omogućava oblikovanje i zadržava elastičnost, fleksibilnost i oblik. Negujući kompleks sa provitaminom B 5 i pšeničnim proteinima ojačava kosu, hidrira i štiti od strukturnih oštećenja zahvaljujući UV filteru. Ova specijalna kombinacija sprečava pojavu statičkog elektriceteta i daje kosi poseban volumen. Omogućavajući postizanje volumena na klasičnim, kao i na ekstravagantnim frizurama. 

Korisno dejstvo:
– Ako ne volite penu, ovaj sprej za volumen bez aerosola je savršena alternativa.
– Čak i tanku kosu čini lakom za oblikovanje i punom volumena.
– Hranljiva formula sa provitaminom B5 i pšeničnim proteinima ojačava i hidrira kosu.
– UV filter štiti kosu od strukturnih oštećenja.
– Efikasno smiruje neposlušnu kosu i ima antistatičko dejstvo.
– Uprkos srednjem stepenu učvršćivanja, kosa ostaje meka i fleksibilna.
– Volumising Spray omogućava postizanje klasičnih i modernih frizura punih volumena.

Sastojci:
– Pro vitamin B5 ojačava i hidrira kosu
– Pšenični proteini jačaju dlaku
– Katjonski skrob ima antistatičko dejstvo, zaglađuje i olakšava raščešljavanje
– Volumising Powder se može zatim naneti na suvu kosu, a Light Defining Cream je proizvod idealna za finis

Upotreba:
Naprskajte ravnomerno na kosu prosušenu peškirom, umasirajte i stilizujte po želji.

Ocene (0)

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će napisati recenziju za „La Biosthetique Volumising Spray 100ml – Sprej za volumen kose“

Vaš email neće biti objavljen. Neophodna polja su označena *

O brendu
La Biosthetique logo

Lepa kosa je najveći luksuz i naš najjednostavniji modni dodatak. To što je negovana i moderna, zdrava i lepa, čini je tako zavodljivom.

La Biosthétique nudi visoko efikasne, veoma specijalizovane koncepte nege sa individualnim rešenjima za sve probleme kose, velike ili male. To su najnaprednija rešenja sa dugom tradicijom: pre više od 60 godina, francuski biohemičar Marcel Contier osnovao je La Biosthétique.

Upotreba prirodnih sastojaka, pažljiv odnos prema resursima i individualni saveti, sve to ukazuje na činjenicu da je fokus brenda La Biosthétique usmeren na klijenta, na njegovu prirodu i kulturu, njegovo zdravlje, kao i na težnju ka dostizanju potpune lepote.

Spoj najnovijih istraživanja i prirodnih sastojaka.
Posebno namenjen svakom tipu kože i svakom tipu kose.
To je ono čemu težimo.

DRUGI PROIZVODI BRENDA

Rok trajanja

U skladu sa Pravilnikom o kozmetičkim proizvodima (‘Sl.glasnik RS’, br. 60/2019) kojim se, između ostalog, uređuje način deklarisanja kozmetičkih proizvoda. Prema članu 15. Pravilnika, “Za proizvode čiji je minimalni rok trajanja duži od 30 meseci, navođenje minimalnog roka trajanja nije obavezno.

U skladu sa ovim Pravilnikom, na našim proizvodima navodimo „period nakon prvog otvaranja“ (eng.Period after opening – PAO), koji je označen simbolom otvorene teglice, sa označenim brojem meseci i/ili godina i koji označava vremenski period tokom kojeg se proizvod može koristiti bez štetnih posledica po zdravlje potrošača. Napominjemo da ova oznaka nije navedena kod proizvoda kod kojih koncept trajnosti nakon otvaranja nije relevantan, što je, takođe, u skladu sa novodonetim Pravilnikom.

Deklaracija

Vrsta robe: Kozmetički proizvodi
Zemlja porekla: Nemačka
Uvezeno iz: Nemačke
Sastav: videti na pakovanju pod ingredients
Proizvođač: Laboratoire Biosthetique, Pforzheim, Germany
Uvoznik za Srbiju: Aponi d.o.o. Bulevar Despota Stefana 116, Beograd
Prava potrošača: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.